ویژگی های سخت افزاری

در طراحی این سیستم از پردازنده قدرتمند SIMATIC S7 شرکت زیمنس آلمان استفاده گردیده است. از مهم ترین مزیتهای می توان به پایداری آن در بدترین شرایط و دارا بودن آخرین استاندارد های روز امریکا و اروپا اشاره نمود.
ویژگی های مطرح شده در این بخش به بسته به نیاز کارفرما، براساس تعداد ورودی دیجیتال/آنالوگ،خروجی دیجیتال و تعداد سنسورها قابل انتخاب می باشد. هسته اصلی دستگاه به دو صورت رک مونت و وال مونت عرضه می گردد.

  • ✔ 30 ورودی دیجیتال

    سنسور دود، سنسور تشخیص حرکت ، تشخیص حیوان، سنسور حدی برای تشخیص حالت درب، سنسورتشخیص نشت آب و سنسور نشت گاز شهری و.......)
  • ✔ 32 ورودی آنالوگ

    سنسور دما، سنسور رطوبت، سنسور قرائت ولتاژ (تک فاز ، سه فاز) ، سنسور قرائت آمپراژ (تک فاز ، سه فاز) و.....
  • ✔ 26 خروجی دیجیتال

    کنترل درب، کنترل سیستم اطفاء حریق، کنترل کولرها، خاموش و روشن نمودن سرورها (Power Module) ،کنترل روشنایی، چراغ هشدار، چراغ هشدار کلان، آژیر و .........

استانداردها و گواهینامه ها

هر سامانه مدیریت پیرامونی می بایست حداقل اجازه و تصدیق یکی از آزمایشگاه های شناخته شده بین المللی را کسب کرده باشد. سامانه کنترل و مانیتورینگ یکپارچه آزما از تمامی استانداردهای زیر برخوردار است.

مقایسه با محصولات مشابه

طراحی و ساخت این سامانه به کمک بهترین نوآوری ها و تکنیک های روز صورت گرفته است تا ضمن ایجاد محصولی با عملکرد و ایمنی بالا امکان توسعه و افزایش قابلیت های آن در آینده نیز ممکن باشد. در جدول زیر مقایسه بین محصول ما و سایر محصولات مشابه آورده شده است.

محصول ما محصول دیگران
استفاده از پردازنده زیمنس ساخت کشور آلمان معمولا شامل پردازنده های ساخت برندهای شناخته نشده
استفاده از PLC به جای بردهای الکترونیکی استفاده از بردهای الکترونیکی غالبا دست ساز و بی کیفیت ساخت چین
داشتن یک سیستم امن و کاملاً ایزوله برای محافظت اجزا داخلی در برابر رطوبت و نویز فاقد تمهیدات لازم برای محافظت اجزا داخلی سامانه
طراحی ماژولار و امکان توسعه سامانه در آینده نبود امکان توسعه به دلیل عرضه شدن در قالب یک پک
ارتباط آسان از طریق پورت اترنت، ساده ترین و کم هزینه ترین راه ارتباط با رایانه استفاده از پورت های غیر متداول